601 64 64 72

O firmie

Firma DDD Siałkowski istnieje od 1986 roku

Oferujemy szeroką gamę usług związanych z ochroną sanitarną ludności.

Zajmujemy się likwidacją zagrożen sanitarnych związanych z występowaniem PRUSAKÓW, MRÓWEK, MUCH, KOMARÓW, KARALUCHÓW, PLUSKIEW, PCHEŁ itp. oraz Gryzoni.

Udzielamy fachowych porad jak skutecznie i trwale zabezpieczyć mieszkania przed prusakami, karaluchami, pluskwami oraz innymi szkodnikami w naszych domach.

Od ponad 30 lat wykonujemy usługi w obiektach oświatowych, wojskowych, służby zdrowia, obiektach sportowych, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, zakładach przetwórstwa spożywczego, stołówkach, hotelach, ośrodkach opieki społecznnej itp, gdzie uzyskaliśmy pozytywne opinie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną. Mamy wspólne cele i oczekiwania, co pozwala nam stale się rozwijać. Wspólny kodeks wartości, tworzenie jak najlepszego wizerunku firmy, świadczenie najwyższej jakości usług to cechy które nas wyróżniają. W końcu razem pracujemy na wspólny sukces!

Zapraszam do współpracy,
Mirosław Siałkowski

Zadzwoń do nas! tel: 601 64 64 72

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza.Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Zakład Zwalczania Szkodników
DDD Mirosław Siałkowski

Piaskowa 25F/57
87-162 Lubicz Górny


Biuro:

ul. Watzenrodego 8/8
87-100 Toruń

tel.: 601 646 472
miroslaw@sialkowski.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję