500 705 405 500 705 405 biuro@sialkowski.pl biuro@sialkowski.pl

O firmie DDD Siałkowski

Poznaj bliżej nasz
Zakład Zwalczania Szkodników

DDD Siałkowski to firma rodzinna, która od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie Torunia i okolic.

Przez wiele lat naszej praktyki zawodowej wypracowaliśmy skuteczne metody zwalczania szkodników: owadów biegających oraz latających jak i gryzoni, a także likwidacji wirusów, bakterii i grzybów.

Oferujemy szeroką gamę usług związanych z ochroną sanitarną ludności. Zajmujemy się likwidacją zagrożeń sanitarnych związanych z występowaniem PRUSAKÓW, MRÓWEK, MUCH, KOMARÓW, KARALUCHÓW, PLUSKIEW, PCHEŁ itp. oraz Gryzoni.

Udzielamy fachowych porad jak skutecznie i trwale zabezpieczyć mieszkania przed prusakami, karaluchami, pluskwami oraz innymi szkodnikami w naszych domach.

Wykonujemy usługi w obiektach oświatowych, wojskowych, służby zdrowia, obiektach sportowych, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, zakładach przetwórstwa spożywczego, stołówkach, hotelach, ośrodkach opieki społecznnej itp,
gdzie uzyskaliśmy pozytywne opinie.


poznaj nas

Dlaczego warto nam zaufać?

 
Wiedza i Doświadczenie
Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnie usługami DDD. Bierzemy czynny udział w różnego typu seminariach i szkoleniach, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco.
 
Gwarancja skuteczności
Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji co sprawia, że jeśli z jakiegoś powodu po naszym zabiegu nadal występuje problem, pojawiamy się ponownie i do skutku prowadzimy dalsze działania.
 
Dyskrecja, bezpieczeńswo
Zależy Ci na dyskrecji? Poinformuj nas o tym, przyjedziemy nieoznakowym samochodem ze schowanym sprzętem. Dobierzemy metodę i zakres działań, dzięki czemu nasza usługa będzie skuteczna oraz bezpieczna.

Założyciel Zakładu

Jesteśmy firmą rodzinną. Mamy wspólne cele i oczekiwania, co pozwala nam stale się rozwijać. Wspólny kodeks wartości, tworzenie jak najlepszego wizerunku firmy, świadczenie najwyższej jakości usług to cechy które nas wyróżniają. W końcu razem pracujemy na wspólny sukces!

Zapraszamy do współpracy!
Mirosław Siałkowski


skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?

Skorzystaj z poniższego formularza, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili z ofertą, podaj w treści swój numer telefonu.

DDD Siałkowski Zakład Zwalczania Szkodników

ul. Watzenrodego 8/8

87-100 Toruń

 

tel.: 500 705 405

tel.: 601 646 472

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję
500 705 405