500 705 405 500 705 405 biuro@sialkowski.pl biuro@sialkowski.pl

Częste pytania

Co jeśli mam małe dziecko i zwierzęta?

Małe dzieci a zabiegi dezynsekcji. Czy to bezpieczne?

 

Bardzo często chcąc pozbyć się niechcianych gości z mieszkania martwimy się o zdrowie naszych najbliższych. Jako firma zajmująca się profesjonalnie zwalczaniem szkodników mocno dbamy o to, aby zabiegi dezynsekcji były nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, poinformuj o tym naszego serwisanta. Dobierzemy metodę i preparaty, które w żaden sposób nie będą w stanie zagrozić zdrowiu Twojej rodziny. 

 

Co ze zwierzętami?

 

Wszystko zależy od tego, jakie mamy zwierzątko oraz jaki wykonujemy zabieg. Czasami zdarza się tak, że musimy przenieść naszego pupila z miejsca, gdzie wykonywany będzie zabieg dezynsekcji. Insektycydy są toksyczne zarówno dla owadów jak i organizmów wodnych. Jeśli stosujemy preparaty, w których substancją czynną jest permetryna należy zwrócić szczególną uwagę na koty, bowiem są one na nią dużo bardziej wrażliwe niż inne ssaki np. psy, którym obecność permetryny jest obojętna. Należy o tym pamiętać również stosując środki zapowiegawcze przeciw kleszczom. Te zawierające permetryne pieskom podajemy, kotkom nie. 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami >>

Ile trwa zabieg dezynsekcji?

Czas zabiegów DDD

 

Jeśli wykonujemy dezynsekcję w mieszkaniu na karaczany metodą oprysku lub żelowania, czas zabiegu wynosi około 20min. 

-------------------------------------------------

Zwalczanie pluskiew domowych jest procesem dużo bardziej złożonym i trwa zazwyczaj godzinę. 

-------------------------------------------------

Likwidacja gniazd os/szerszeni - jeśli dostęp do gniazda nie jest utrudniony, wówczas usługa trwa około 15min. Jeśli gniazdo znajduje się na wysokości i potrzebna jest wysoka drabina lub podnośnik koszowy, wówczas usługa znacznie się wydłuża.

-------------------------------------------------

Komary i kleszcze na terenach otwartych wykonujemy metodą zagławiania i czas wykonania tej usługi jest uzależniony od realizowanej powierzchni.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami >>

Odpluskwianie - jak przygotować mieszkanie?

Jak przygotować mieszkanie do likwidacji pluskiew domowych?

 

Aby zabieg był skuteczny konieczne jest odpowiednie przygotowanie mieszkania. Bardzo ważnym elementem są łóżka, które należy rozłożyć maksymalnie jak się da. Jeśli w środku znajduje się skrzynia, należy ja opróżnić. Zawartość może pozostać przy łóżku. Ze ścian należy ściągnąć obrazy. Listwy przypodłogowe należy zdemontować (jeśli jest taka możliwość). Meble delikatnie odsunąć od ścian. Jedną z metod, którą stosujemy jest zamgławianie, dlatego ekrany telewizorów/komputerów należy przykryć folią lub np. ręcznikiem czy kocem.  

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami >>


skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?

Skorzystaj z poniższego formularza, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili z ofertą, podaj w treści swój numer telefonu.

DDD Siałkowski Zakład Zwalczania Szkodników

ul. Watzenrodego 8/8

87-100 Toruń

 

tel.: 500 705 405

tel.: 601 646 472

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję
500 705 405